Healthy Fest 2021 – sporto renginys

Nemokamas sporto festivalis “Healthy Fest” – sudrebins visą Vilnių ne tik galingu sporto energijos užtaisu, bet ir pramogomis bei koncertine programa! Renginio metu scenoje patirtimi dalinsis ir lankytojus įkvėps Indrė Stonkuvienė, Artūras Swan, Andrius Pauliukevičius, Rasa Vilkienė, Kamtauta Braškė ir kiti žinomi sveikos gyvensenos atstovai. Renginį vainikuos kultinio hito “Mėlyna Mėlyna” atlikėjų “Sisters on Wire” koncertas.
Taip pat, lankytojų laukia daugybė nemokamų (pačių įvairiausių) treniruočių bei pažintis su Vilniaus mieste veikiančių sporto organizacijų ir klubų vykdomomis veiklomis. Na o tuo tarpu mažųjų herojų lauks batutų pramogos, smagi animatorių komanda, treniruotės mažiesiems.
Vilniaus bokso federacijos, kaip ir jos narių Vilniaus bokso klubų, vienas iš tikslų buvo ir išlieka – populiarinti bokso sporto šaką, o taip pat – įrodyti visuomenei, jog bokso pagalba pagerinti savo fizinę būklę bei dvasinę savijautą galima itin efektyviai. Parodyti, jog boksas puikiausiai tinka tiek vadybininkui, kuris negali eiti į susitikimą mėlyna akimi, tačiau “štanga” jau įgrisus iki negalėjimo, tiek Senjorui, kuriam diagnozuota hipertenzija, o daktaras liepė daugiau judėti, tiek ir Vaikui, kuris nori labiau pasitikėti savimi.
Bokso treniruotės gali būti pritaikytos visiems, kas nori naudingai praleistį laiką ir po treniruotės savimi didžiuotis!
Healthy Fest renginio metu profesionalūs bokso treneriai Tadas Tamašauskas ir Aleksandras Baranovas supažindins dalyvius su bokso sporto šakos ypatumais, paaiškins ir leis išbandyti smūgiavimo techniką, o norintiems dar daugiau iššūkių – praves trumpą intervalinę treniruotę, kad dalyviai galėtų bent truputį pajausti kaip intesyviai boksininkai ruošiasi kovoms. 🤝🥊

Date

Rgp 21 - 22 2021
Expired!

Time

All Day

Location

Vingio parkas
Daugiau apie renginį