Vasaros vaikų bokso stovykla 2022

Villniaus bokso federacija antrus metus iš eilės organizuoja vaikų vasaros bokso stovyklą. Šiais metais stovykla vyks Palangoje, rugpjūčio 24-31 dienomis.

7 dienų stacionari sporto stovykla skirta 12-16 metų vaikams. Stovyklos metų vaikų laukia ne tik sportinės veiklos, bet ir pažintinės ekskursijos, maudynės jūroje, komandiniai ir edukaciniai žaidimai. Komandinę ir varžovinę dvasią palaikys geriausiųjų apdovanojimai ir prizai.

Iš viso skirta 15 vietų, iš jų 2 – jautresnėje socialinėje aplinkoje esantiems vaikams bei 2 – iš Ukrainos atvykusiems vaikučiams.

Programos tikslas – organizuoti vaikų edukacinį ir sportinių įgūdžių ugdymą, suteikiant saviraiškos ir laisvalaikio užimtumo galimybes, siekiant nusikalstamumo ir žalingų įpročių prevencijos, formuojant socializacijos, komandinės veiklos supratimą ir įgūdžius, gerinant savijautą fizinio aktyvumo pagalba, gamtinės, kultūrinės aplinkos darnoje.

Įgyvendinant programą, bus organizuojama įvairi sportinė veikla gryname ore. Kiekvieną dieną bus vedamos bokso treniruotės, sportiniai žaidimai, maudynės jūroje. Formuojant sveikos gyvensenos nuostatas, būtų vedamos sveikos gyvensenos pamokėlės, viktorinos, konkursai. Organizuojamos išvykos į muziejus, gamtos pažintinius objektus, žygiai gamtoje. Bus siūlomos anglų kalbos tobulinimo pamokėlės. Bus rengiami „Šiukšlių rinkimo žygiai“ paplūdimyje, siekiant vaikams įskiepyti ekologijos brandos pagrindus.

Pagrindinis šio projekto rėmėjas – Vilniaus miesto savivaldybė, skirusi 2900 Eur finansavimą.

Date

Rgp 22 - 28 2022
Expired!

Time

8:00 am - 6:00 pm

Location

Palangos sporto centras
Vilniaus bokso federacija

Organizer

Vilniaus bokso federacija